פרויקט c-1 עפולה

שוכנת 1-C החדשה בצפון עפולה יוצאת לדרך...
מגוון דירות במבחר פרויקטים חדשים.
 
  אודות שכונת 1-C עפולה
השכונה החדשה 1-C עפולה מוקמת בצפון העיר. בצידה הדרומי השכונה תתחבר למרכז העיר עפולה ובצידה המזרחי  לשכונת רובע יזרעאל החדשה מה שיצור רצף מגורים עירוני איכותי וחדיש.מכיוון צפון תשקיף השכונה לשטחים פתוחים עם נוף מדהים של הרי נצרת,שדות עמק יזרעאל הפורח והר תבור. ומכיוון מערב תצפה השכונה להרי הכרמל.
השכונה אשר תוכננה בצורה קפדנית וחשיבה יצירתית ע"י האדריכל בעל שם עולמי בתכנון עירוני פרופ' גבי שוורץ
תכלול כ- 2900 יחידות דיור, הבנייה מתוכננת ע"פ הסטנדרטים הגבוהים באיכות הבניה והתכנון, את הביצוע ילווה מנהל ההנדסה של עירית עפולה.
התכונן הקפדני יצור שכונה יוקרתית ואיכותית במיוחד. את שכונה יחצה פארק שכונתי גדול ומודרני.  
1-C תכלול בתוכה את הקנטרי קלאב,הספרייה העירונית,יד לבנים,גני ילדים,ומבני ציבור נוספים.גולת הכותרת הינה שהשכונה ממוקמת במרחק הליכה מתחנת הרכבת המודרנית . הרכבת תגיע ב-18 דק לחיפה.
 
פרויקטים ב1-C
שמיר נדל"ן עובדת ומשווקת עבור רוב החברות והקבלנים אשר בונים בשכונת1-C עפולה ועברו את תהליך הבדיקה של חברתנו אשר כולל סיווג הקבלן ורישומו ברשם הקבלנים, ערביות הניתנות לרוכשים על כספם, איכות וטיב הבניה.  
השאירו פרטים ונציגנו יחזור אליכם . בשיחה טלפונית זו בהתאם לצרכים ולתקציב שלכם נתאים לכם מספר פרויקטים הרלוונטיים עבורכם  . לאחר התאמה זו נוכל לשלוח לכם באופן אישי את  ,המיקום, גודל הדירות, תוכניות הפרויקט והמפרט הטכני.
נציגנו מקימים סיורים בשכונת1-C עפולה להכרת השכונה והפרויקטים השונים בתיאום מראש השאירו פרטים ונשמח לתאם לכם סיור
 

 
 

 שמיר נדל"ן
שמיר -נדל"ן הינו משרד שבין עיסוקיו הרבים בתחום הנדל"ן, מתמחה במציאת דירות חדשות מקבלנים ללא עמלת תיווך. המשרד מנוהל ע"י האחים ניצן ואיתי שמיר, שלמדו את תחום הנדל"ן מאב המשפחה מר עוזי שמיר שניהל כ- 25 שנה את מחוז הצפון במשרד הבינוי והשיכון ובמסגרת תפקיד זה, תכנן, בנה ושיווק אלפי יחידות דיור. כיום מנהל עוזי את חברת שמיר יועצים. הידע, הניסיון והקשרים הרבים שנצברו לאורך השנים, עוזרים ל-שמיר- נדל"ן לטפל ולתת מענה מקצועי ללקוחותיהם ולהכיר את הפרויקטים עוד לפני יציאתם לשיווק המוני ובכך להשיג את המחירים הטובים ביותר. הידע בניהול משא ומתן מול הקבלנים וההכרות האישית נותנת לצוות המשרד את האפשרות להשיג ללקוחותיהם את הדירות הטובות ביותר, תוך שימת דגש על טיב ואיכות הדירה והמפרט הטכני