צמודי קרקע

מגוון צמודי קרקע חדשות מהקבלן, בשכונה המערבית בעפולה במבחר פרויקטים חדשים

פרויקטים בשכונה המערבית עפולה

שמיר נדל"ן עובדת ומשווקת עבור רוב החברות והקבלנים אשר בונים בשכונה המערבית בעפולה ועברו את תהליך הבדיקה של חברתנו אשר כולל סיווג הקבלן ורישומו ברשם הקבלנים, ערביות הניתנות לרוכשים על כספם, איכות וטיב הבניה.  
השאירו פרטים ונציגנו יחזור אליכם . בשיחה טלפונית זו בהתאם לצרכים ולתקציב שלכם נתאים לכם מספר פרויקטים הרלוונטיים עבורכם  . לאחר התאמה זו נוכל לשלוח לכם באופן אישי את  ,המיקום, גודל הדירות, תוכניות הפרויקט והמפרט הטכני.
נציגנו מקימים סיורים בשכונה המערבית בעפולה להכרת השכונה והפרויקטים השונים בתיאום מראש השאירו פרטים ונשמח לתאם לכם סיור
 
 
 
השכונה המערבית
השכונה המערבית בעפולה הינה שכונה יוקרתית אשר מתאפיינת בבניה נמוכה. השכונה ממוקמת בכניסה הצפונית של עפולה בחלקו השקט והיוקרתי של העיר מצד אחד אך במרחק של כ- 10 דקות הליכה למרכז העיר. אוכלוסיית השכונה הינה ממעמד סוציו אקונומי גבוהה. 
 
שמיר נדל"ן
שמיר -נדל"ן הינו משרד שבין עיסוקיו הרבים בתחום הנדל"ן, מתמחה במציאת דירות חדשות מקבלנים ללא עמלת תיווך. המשרד מנוהל ע"י האחים ניצן ואיתי שמיר, שלמדו את תחום הנדל"ן מאב המשפחה מר עוזי שמיר שניהל כ- 25 שנה את מחוז הצפון במשרד הבינוי והשיכון ובמסגרת תפקיד זה, תכנן, בנה ושיווק אלפי יחידות דיור. כיום מנהל עוזי את חברת שמיר יועצים. 
הידע, הניסיון והקשרים הרבים שנצברו לאורך השנים, עוזרים  ל-שמיר- נדל"ן לטפל ולתת מענה מקצועי ללקוחותיהם ולהכיר את הפרויקטים עוד לפני יציאתם לשיווק המוני ובכך להשיג את המחירים הטובים ביותר.
הידע בניהול משא ומתן מול הקבלנים וההכרות האישית נותנת לצוות המשרד את האפשרות להשיג ללקוחותיהם את הדירות הטובות ביותר, תוך שימת דגש על טיב ואיכות הדירה והמפרט הטכני.